Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Sektörde 15 yılı aşkın tecrübesiyle; otomotiv, beyaz eşya, elektrik-elektronik, inşaat gibi sektörlerde, plastik ve enjeksiyon kalıplarında sizlerin çözüm ortağı olan FETİH KALIP uzman ve profesyonel kadrosu, son teknoloji kullanıldığı makine parkuru ve güçlü işletme yapısı ile sizlere hizmet vermektedir Ürünlerin tasarım ve imalat aşamalarında en yüksek kaliteyi hedefleyerek ve estetik kriterlerine uygun olarak daha kısa sürede ve daha az maliyetle imalatını sağlayarak; gizliliğe önem veren yapısı, sürekli yenilik ve gelişim felsefesi, kaliteli hizmet ve zamanında teslimat politikası ile 7 gün 24 saat, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sizler için çalışmaktayız.

 

Our company entered service in istanbul with the name of FETİH Plastic Mold in 2014. We are serving 15 years of experience in the sector with our experienced and expert team members and companies operating in the mold and machine sector.

Our plastic injection mold production and production with the knowledge and experience that we have are defending the expectations of the customers in the global world by using the latest technology professional solutions at the best possible cost.

Within this context, our company aims to keep the customers' confidence both in our products and in the company since the day it went live. By keeping the honest working principle that we have provided as a company, we are serving to the project processes of our customers at the highest level in plastic injection design, production and production.

It will be our basic principle to present the innovation to the expectations of our valued customers by constantly changing the quality and technological infrastructure that we have in this competition without compromising the originality.